PraSe

Přihlásit se
Lipenský Bikepark

23 : 48, 31. Října 2012

Dovádět na Lipenském Bikeparku by se dalo jistě více než týden, ale jednak nemůžeme pořád courat po atrakcích a taky začal padat sníh. Říjen - hlavně mimo víkendy - je v bikeparku ideální, protože je tam liduprázdno a bez obav ze zběsilých kolegů se na něm můžeme zabydlet s horskými koly, ale se sněhem už to jde dost blbě. Takže jsme kola balili v chumelenici - oproti cachtání v Jadranu před pár dny docela rozdíl :-)

Prodloužení léta

23 : 42, 11. Října 2012

Poslední letní kondiční soustředění se zaměřením na MTB jsme tentokrát umístili na začátku října do Chorvatska na ideálně vylidněné pláže a přilehlé krásné svahy. Počasí jsme samozřejmě zajistili ideální stejně jako ubytování /navíc mimo sezonu skoro zadarmo/. Napřesrok tam jedeme znovu.

Radegast - downhill

20 : 42, 17. září 2012

Týdenní bikerské soustředění našeho klubu v Beskydech na začátku září bylo velmi milým překvapením. Vhodný termín znamenal minimum překážejích pěších otrapů na tratích, nápadnou vstřícnost ubytovatelů i hostinských i výborné povětrnostní podmínky. Vynikající je turistická stezka na Tanečnici a zpět a sjezd z Radhoště. Tam jsme se opravdu nenudili. :-)

Pikobraní

10 : 32, 1. září 2012

Akce na konec října - Pikobraní /pouze pro pikomatí důchodce/:

Po starých zámeckých schodech...

19 : 59, 29. Srpna 2012

U příležitosti koučování naší členky na šachovém ME jsme realizovali více než týdenní bikerskou exkurzi v Praze. Noční projížďky po Staromáku, po Hradčanech, po Karlsbrücke, výlety po cyklostezkách a hlavně mimo ně a mimo jiné i skotačení na pražských schodech... málo platný, není nad lesní terén.

CANNONDALE Kamenický Maraton

22 : 22, 17. červenec 2012

Také další závod se vydařil - na kratší trati byl Ludvík Steinhauser celkově 75. z 265, kategorie nad 50 let bohužel nebyla vyhlášená, to by bylo skoro na medaili. Dobře si přes několikaletý treninkový výpadek vedl i Antonín Steinhauser /92./.
Perfektně zorganizovaný závod s vynikajícím občarstevením a pestrým doprovodným programem.

Ludvík Steinhauser

CMT 2012 3.závod Madeta Okolobudějc

21 : 40, 30. duben 2012

CMT 2012 3.závod Madeta Okolobudějc je vlastně závodem horských kol ze Zlaté Koruny na Kleť a zpět, takže docela výživná projížďka ... Anička Steinhauserová vyhrála na kratší trati v kategorii juniorek 1. místo, Ludvík Steinhauser nestartoval v kategorii seriorů nad 5O, protože nebyla vyhlášená a mezi mladíky od 24 let skončil někde v polovině tabulky:
Anička vyhrála několik věcných cen včetně kompletního dresu, tatínek dostal dva kelímky limonády, každou jiné barvy.

Klokaní pohoda

21 : 03, 27. duben 2012

Další skvělý výsledek v matematickém soutěžení se podařil naší člence Aničce a to c soutěži matematický klokan - při účasti 15021 řešitelů v kategorii Junior obsadila senzační pvní místo. Tedy první z 15021 - včetně kluků!
Oproti například šachovým soutěžím se v klokanu nedá spoléhat na menší účast a tedy konkurenci v kategorii dívek, protože soutěží kluci i děvčata společně. Asi to tolik nevadí ... ale třeba v boxu je rozdělění zřejmě na místě.